NRG4026T4R7M
NRG4026T4R7M
Taiyo Yuden
Power Inductors INDCTR LW PROFL WND 4.7uH 20%
Data Sheet
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
NRG4026T100M
NRG4026T100M
Taiyo Yuden
Power Inductors INDCTR LW PROFL WND 10uH 20%
Data Sheet
NRG4026T1R2N
NRG4026T1R2N
Power Inductors INDCTR LW PROFL WND 1.2uH 30%
NRG4026T2R3N
NRG4026T2R3N
Power Inductors INDCTR LW PROFL WND 2.3uH 30%
NRG4026T4R7M
NRG4026T4R7M
NRG4026T6R6M
NRG4026T6R6M
Power Inductors INDCTR LW PROFL WND 6.6uH 20%
NRG4026T470M
NRG4026T470M